Britanski princ Filip u bolnici

Izvor: B92, 24.Dec.2011, 00:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Britanski princ Filip u bolnici

London -- Vojvoda od Edinburga, suprug britanske kraljice Elizabete Druge, princ Filip prebačen je u bolnicu zbog preventivnih pregleda posle bolova u grudima.

Princ Filip (90) je primljen u bolnicu Papvort u Kembridžu "zbog preventivnih pregleda posle bolova u grudima", navodi se u saopštenju palate.

Kraljevska porodica božićne praznike slavi u rezidenciji Sandrigam, kod Kembridža.

Bolnica Papvort je specijalizovana za bolesti srca.

Princ >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Filip, koji je u junu proslavio 90. rođendan, venčao se sa Elizabetom 1947. godine.

Premda je veoma aktivan, jer ima mnogo zvaničnih putovanja i vodi 800 radnih asocijacija, princ Filip je u poslednje vreme smanjio svoje radne aktivnosti.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.