Izvor: Press, 18.Mar.2013, 14:18 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bouvijev album na prvom mestu posle 20 godina
Album "The Next Day" je Bouvijev prvi album na vrhu top liste posle "Black Tie White Noise" iz 1993. godine, podseća BiBiSi.
Bouvijev novi album prodat je ove sedmice u 94.000 primeraka prevazišavši tako album Bon Džovija. Džastin Timberlejk je i dalje na vrhu liste singlova sa "Mirrors".
Vesti da 66-godišnji Bouvi objavljuje novi materijal iznenadilo je mnoge u svetu muzike ali su kritičari album proglasili najboljim povratničkim albumom ikada.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Press << />
Retrospektiva posvećena ovom muzičaru biće otvorena 23. marta u Viktorija i Albert muzeju u Londonu i na njoj će Bouvi biti proslavljen kao muzički inovator i kulturna ikona.
Iako Bouvi nije bio direktno umešan u pripremu izložbe, njegov Arhiv dao je "pristup bez presedana" kustosima Viktorija i Albert muzeja koji su izabrali kostime, rane fotografije i drugu memorabiliju.
Pogledaj vesti o: London
Bouvijev album na prvom mestu posle 20 godina (VIDEO)
Izvor: Telegraf.rs, 18.Mar.2013
Novo ostvarenje popularnog britanskog muzičara prodato je ove sedmice u 94.000 primeraka, prevazišavši tako album Bon Džovija.














