Barbika sa dijamantskom ogrlicom

Izvor: S media, 08.Okt.2010, 10:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Barbika sa dijamantskom ogrlicom

Specijalan primerak lutke Barbike koja nosi ogrlicu u koju je umetnut jednokaratni roze dijamant biće ponudjen na prodaju kod Kristija u Njujorku.

Aukcijska kuća je saopštila da bi taj jedinstveni primerak Barbike na licitaciji zakazanoj za 20. oktobar, mogao da dostigne cenu izmedju 300.000 i 500.000 dolara, čime bi ta lutka postala najskuplja Barbika na svetu.

Hitler kao Barbika

Roze dijamant okružen je manjim, belim dijamantima, a cela ogrlica ima ukupno >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << tri karata. Zasad je najskuplja Barbika ona koja je 2006. prodata za 17.091 dolar, na aukcija kod Kristija u Londonu.

Beta

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.