Izvor: Sportske.net, 23.Avg.2015, 17:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
'Aspirindžija' rešava Vengerove glavobolje!
Venger pronašao pojačanje po svojoj meri.
Arsenal u ovom prelaznom roku pored toga što juri napadača svetskog kalibra mogao da vrati titulu šampiona Engleske u severni London, ali za tako nešto potrebna su pojačanjima na još nekim mestima.
Pozicija zadnjeg veznog je slaba tačka 'Tobdžija' u poslednje vreme, Venger svestan toga do kraja prelaznog roka želi da popuni i tu 'rupu'. Jedno vreme meta je bio vezista Sevilje Gžegož Krihovjak, ali Sevilja ne >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << želi da ga pusti, pročitajte ovde.
Zato je sada 'prvi pik' vezista Bajera iz Leverkuzena Lars Bender.
On je bio pod lupom na meču kvalifikacija za Ligu šampiona na meču protiv Lacija i pozitivan utisak koji je ostavio mogao bi da natera 'Profesora' da ga dovede na 'Emirate'.
On je u dresu 'Farmaceuta' odigrao 164 utakmice i postigao 15 golova, a za reprezentaciju Nemačke je do sada odigrao 19 utakmica i postigao 4 gola.
Pogledaj vesti o: London






