Izvor: Mondo, 29.Sep.2014, 12:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Asanž "izašao" iz ambasade
Džulijan Asanž pronašao je način da pobegne iz azila u ambasadi Ekvadora i obrati se javnosti, a da ga ne uhapse britanske vlasti.
Foto: screenshot/YouTube
Slavni osnivač WikiLeaksa to je učinio zahvaljujući tehnologiji holograma, a "pojavio" se na bini u Masačusetsu, gde je održao govor u okviru projekta Nantucket, izveštava Dejli mejl.
Australijanac se do sada nekoliko puta javnosti obraćao preko Skajpa, ali ovo je prvi put da se pojavljuje putem >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << holograma.
Događaj u Ambasadi Ekvadora organizovao je multimilioner koji živi u Londonu Alki David, a njegova kompanija Hologram SAD poseduje tehnologiju koja je omogućila hologramski prenos.
Asanž je pričao o svom životu u azilu u ambasadi Ekvadora u Londonu od 2012, promovisao je svoju novu knjigu i komentarisao kršenje privatnosti od strane Googla.
Asanž "izašao" iz ambasade
Izvor: Studio B, 29.Sep.2014
Džulijan Asanž pronašao je način da pobegne iz azila u ambasadi Ekvadora i obrati se javnosti, a da ga ne uhapse britanske vlasti...Slavni osnivač WikiLeaksa to je učinio zahvaljujući tehnologiji holograma, a "pojavio" se na bini u Masačusetsu, gde je održao govor u okviru projekta Nantucket,...







