Arsenal ubedljivo pobedio Čelsi

Izvor: Beta, 24.Sep.2016, 20:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Arsenala pobedili su večeras na svom terenu u londonskom derbiju Čelsi sa 3:0, u utakmici šestog kola Premijer lige i popeli se na treće mesto na tabeli.Arsenal je potpuno nadigrao Čelsi u prvom poluvremenu, kada je postigao sva tri gola. "Tobdžije" su povele golom Aleksisa Sančesa u 11. minutu posle velike greške fudbalera Čelsija Gerija Kejhila koji je izgubio loptu posle dodavanja Branislava Ivanovića. To je bio 47. gol čileanskog fudbalera u 100. utakmici za Arsenal u svim takmičenjima.Posle dva i po minuta Arsenal je duplirao vodjstvo. Kombinovali su domaći igrači, Aleks Ivobi dodao je do Ektora Belerina koji ...
Pogledaj vesti o: London