Arsenal: Subotić, Čeh i Šnajderlin

Izvor: B92, 13.Mar.2015, 09:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Arsenal: Subotić, Čeh i Šnajderlin

Rukovodstvo Arsenala spremno je da menadžeru Arsenu Vengeru izdvoju sumu od 50 miliona funti za letnje transfere, tvrdi londonski Dejli Mejl.

Prema izvorima tog lista, prioriteti popularnih "Tobdžija" su defanzivac Borusije Dortmund Neven Subotić, golman Čelsija Petr Čeh i igrač sredine terena Sautemptona – Morgan Šnajderlin.

Arsenal je trenutno trećeplasirani na tabeli Premijer lige, a prošao je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u polufinale engleskog FA kupa savladavši u gostima Mančester Junajted (2:1), dok za plasman u četvrtinu finala Lige šampiona mora ubedljivo da slavi protiv Monaka u Kneževini, posle poraza u Londonu od 3:1.
Pogledaj vesti o: Subotica

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.