Arnautović vezao Terijere, mirno u Londonu

Izvor: N1 televizija, 13.Jan.2018, 19:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Arnautović "vezao" Terijere, mirno u Londonu

U subotu u terminu od 16 časova po srednjeevropskom vremenu na programu Premijer lige je igrano šest utakmica 23. kola. Briljirao je austrijski reprezentativac srpskog porekla Marko Arnautović.

Hadersfild je na svom terenu izgubio od Vest Hema sa 4:1, a najzaslužniji za pobedu Čekićara bio je Marko Arnautović, koji je postigao gol, ali i udelio dve odlične asistencije. Austrijski napadač je gol postigao u 46, pre toga se u 25. upisao i Mark Nobl, dok je Manuel Lancizi u >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << 56. i 61. minutu bio dvostruki strelac, oba puta na dodavanja Arnautovića. Jedini gol za Terijere postigao je Džo Loli u 40. minutu.

Aktuelni šampion Čelsi i bivši prvak Premijer lige Lester odigrali su bez golova 0:0, iako su Lisice igrale sa desetoricom igrača od 68. minuta, kada je defanzivac Bendžamin Čilvel dobio drugi žuti karton. U prvom delu igre je Lester bio bolji rival, a u nastavku Plavci nisu uspeli da realizuju brojčanu nadmoć na terenu.

VBA je golovima Džonija Evansa u 4. i Krega Dosona u 55. minutu savladao Brajton sa 2:0, što je prva pobeda za ovu ekipu još od 19. avgusta kada je nadigran Barnli u drugom kolu Premijer lige.

Votford i Sautempton su odigrali 2:2, iako su Sveci imali dva gola prednosti preko Džejmsa Vorda-Prousa, koji je bio strelac u 20. i 44. minutu. Stršljenovi su smanjili u 58. minutu preko Andrea Greja, a na kraju je do konačnog rezultata dovela "ruka" Abdulajea Dukurea u 90. minutu. Fudbaler Votforda je zatresao mrežu Svetaca za 2:2 posle sjajne asistencije Dinija, ali je pre toga odigrao "u stilu" Dijega Maradone. Srpski vezista Dušan Tadiće je igrao za Sautempton i bio je asistent kod drugog gola Vord-Prousa.

'Clear handball from Doucoure'@BBCSport pundits feel Watford should have had their leveler against Southampton ruled out for handball https://t.co/M2ENRjcbjy#SaintsFCpic.twitter.com/8yauoqx1Bt

Njukasl i Svonsi su igrali 1:1, uz golove Džordana Ajua za Labudove u 60, a Žoselua u 68. minutu za Svrake. Kristal Palas, za koji je kapitensku traku nosio srpski reprezentativac Luka Milivojević, pobedio je Barnli sa 1:0, golom Bakarija Sakoa u 21. minutu.

Rezultati 23. kola:

Čelsi - Lester 0:0

Kristal Palas - Barnli 1:0

Hadersfild - Vest Hem 1:4

Njukasl - Svonsi 1:1

Votford - Sautempton 2:2

VBA - Brajton 2:0

18,30: Totenhem - Everton

Nedelja

14,30: Bornmut - Arsenal (SK1)

17,00: Liverpul - Mančester Siti (SK1)

Ponedeljak

21,00: Mančester Junajted - Stouk (SK1)

Pogledajte TABELU Premijer lige. 
Pogledaj vesti o: London

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.