Anđelina Džoli na srcu nosi Srebrenički cvet

Izvor: Blic, 07.Jul.2015, 10:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Anđelina Džoli na srcu nosi Srebrenički cvet

Anđelina Džoli i Bred Pit vratili su se juče sa decom u SAD iz Londona. Tom prilikom uočeni su na aerodromu, a najveću pražnju privukao je broš u obliku Srebreničkog cveta koji je Anđelina nosila na reveru.

Gde god se ovaj holivudski par pojavi, privuče veliku pažnju. Sada su ih fotografi dočekali na aerodromu u Los Anđelesu, gde je kod Anđeline uočen specifičan broš.

Ona je na reveru nosila >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Srebrenički cvet, simbol borbe protiv zločina u Srebrenici. Ovim gestom je pokazala da je u toku sa trenutnim dešavanjima i da ne zaboravlja na nevine srebreničke žrtve.

Poznato je da je Anđelina nekoliko puta posetila BiH, kao i Potočare u Srebrenici, gde je odala počast žrtvama.

Svoj dolazak na obeležavanje 20. godišnjice srebreničkog masakra ove godine najavio je veliki broj međunarodnih zvaničnika iz više od 50 država.

Pogledajte snimak koji je nastao na aerodromu:

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.