Alegri: Potpuno sam promašio!

Izvor: NaDlanu.com, 07.Mar.2012, 14:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Alegri: Potpuno sam promašio!

Trener Rosonera Masimilijano Alegri prihvatio je odgovornost za lošu igru i poraz Milana u Londonu.

Fudbaleri Milana izgubili su u Londonu od Arsenala sa 3:0, ali su prošli u četvrtfinale zahvaljujući pobedi od 4:0 u prvom međusobnom duelu.“Pogrešio sam što sam na teren izveo tim u formaciji 4-3-3. Kažnjeni smo zbog toga što smo igrali sa trojicom napred. Takođe, njihov rani gol nas je poremetio, a posle >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << toga smo previše grešili u dodavanjima na sredini terena. Sa tehničke strane gledišta, potpuno smo pogrešno ušli u ovu utakmicu“, priznao je Alegri. Italijanski trener je uveren da težak poraz u Londonu neće ostaviti traga na njegov tim. “Šteta je što smo izgubili na ovakav način, ali je najbitnije da smo ostvarili glavni cilj i plasirali se u četvrtfinale Lige šampiona. Ovaj poraz me ne brine previše. Da smo kojim slučajem ispali to bi već bio strahovit udarac na psihološkom planu“.

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.