Izvor: HotSport.rs, 22.Mar.2015, 11:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ARSEN VENGER: Čelsi je za nas nedostižan

Fudbaleri Arsenala pobedili su u subotu ekipu Njukasla sa 2:1 na gostovanju na Sent Džejms Parku
Uprkos važnoj pobedi i činjenici da su se “Tobdžije” domogle 60 boda u tekućoj sezoni u Premijer ligi, trener kluba iz Londona uveren je da njegov tim nema nikakvih šansi da sustigne vodeći Čelsi.
- Čelsi je obezbedio solidnu zalihu, mislim da je to dovoljno da budu spokojni – rekao je Venger.
Arsenal posle >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << 30 mečeva ima 60 bodova, samo četiri manje od Čelsija. Međutim, “Plavci” imaju i dve utakmice manje. Ipak, to ne umanjuje rezultate Arsenala koji je vezao šest trijumfa u PL.
- Pokušaćemo da pobedimo u sledećoj utakmici, onda i u onoj posle nje, to je ono što moramo da radimo, ali videli ste i sada da su neki igrači bili umorni – istakao je francuski trener.
- Poslednjih 15 minuta bili su vrlo teški, videlo se da nam noge ne funkcionišu – prvo poluvreme ofanzivno je bilo briljantno, a u nastavku smo morali da pokažemo i druge kvalitete – navodi Venger i nakon toga je pohvalio dvostrukog strelca:
- Žiru je bio veoma dobar – osim što je dao golove, zadržavao je dobro loptu – podvukao je trener Arsenala.
U sledećem kolu Arsenal dočekuje Liverpul.
hotsport.rs
Pogledaj vesti o: London

Nastavak na HotSport.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.