Izvor: N1 televizija, 20.Jul.2018, 14:08 (ažurirano 02.Apr.2020.)
UEFA: Zvezda bez navijača u revanšu u Litvaniji
Fudbaleri Crvene zvezde neće imati pdoršku navijača protiv Suduve u revanš utakmici drugog kola kvalifikacija za plasman u Ligu šampiona, odlučila je UEFA.
Evropska "kuća fudbala" sankcionisala je klub iz Ljutice Bogdana zbog ispada navijača u prvom meču sa Spartakom u Letoniji. Navedeno je da su Delije drmale ogradu i bacali plastične čaše na teren.
Crvena zvezda je bila pod uslovnom kaznom i najmanji ispad bio je dovoljan da UEFA reaguje.
>> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << />
Inače, revanš utakmica protiv Spartaksa protekla je bez ijednog incidenta.
Srpski prvak u utorak na stadionu "Rajko Mitić" dočekuje litvansku Suduvu u prvom meču druge runde kvalifikacija, dok je revanš 2. avgusta.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda, Liga Šampiona
UEFA kaznila Zvezdu - U Litvaniji bez organizovane podrške
Izvor: Sportske.net, 20.Jul.2018
Diciplinskim organima Unije evropskih fudbalskih asocijacija (UEFA) ne može da promakne ništa...Fudbalski klub Crvena zvezda neće moći da računa na organizovanu podršku navijača u Litvaniji zbog ispada koje su "Delije" napravile na gostovanju Spartaksu...Disciplinska komisija UEFA kaznila je Zvezdu...




