Teodosić umire u sopstvenoj narcisoidnosti!

Izvor: NaDlanu.com, 23.Sep.2011, 12:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Teodosić umire u sopstvenoj narcisoidnosti!

Zoran Moka Slavnić, olimpijski zlatni dečko jugoslovenske košarke. Osvajač svih ovozemaljskih trofeja. Bez dlake na jeziku. Kao i celokupna košarkaška, ali i sportska javnost i Moka smatra da je Srbija igrama u Litvaniji razočarala.

– Mislim da vođenje utakmica nije bilo dobro. Izmene su često vršene vrlo kasno, a igračima ni u kojem slučaju nisu imali ravnopravno minutažu onako kako su to zasluživali >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << po svom odnosu prema igri. Miloš Teodosić je u potpunosti srušio autoritet selektora. Tvrdim da nijedan plejmejker na svetu ne može da radi ono što je činio Teodosić. Imao sam utisak da je mogao da šutne na koš i nogom, a da za to ne bude sankcionisan – ne može se zaustaviti Slavnić. Sa većinom igrača koji su igrali u Litvaniji Slavnić je radio i 2007. godine kada je radikalno podmladio reprezentaciju i po prvi put u istoriji na jedno tako značajno takmičenje kao što je Evropsko prvenstvo poveo čak devet debitanata. – Teodosića sam čak ubacio praktično iz juniorske reprezentacije. Nisam verovao dobronamernima koji su mi govorili da je reč o „valjevskoj podvali”. Smatram da je on umro u sopstvenoj narcisoidnosti i da je za to kriv i selektor koji mu je dao nezapamćenu slobodu u igri – žali Slavnić.Izvor: zurnal.rs
Pogledaj vesti o: Olimpijske igre

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.