Izvor: B92, 12.Jul.2018, 20:36

LE: Remi Irtiša i Trakaija, Stivi Dži debitovao pobedom

LE: Remi Irtiša i Trakaija, Stivi Dži debitovao pobedom

Fudbaleri Trakaija (Litvanija) i Irtiša iz Pavlodara (Kazahstan) odigrali su 0:0 u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Kazahstanci su u 86. minutu promašili jedaneasterac koji bi im doneo veliku prednost pred revanš meč.

Pobednik ovog duela ići će na boljeg iz susreta između Partizana i Rudara iz Pljevlja.

U ostali mečevima prvog kola kvalifikacija Željezničar pobedio Narvu sa 2:0, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Kopenhagen slavio je minimalnim rezultatom protiv KuPS, Vardar je poražen u Jermeniji od Pjunika, dok je Maribor slavio u Albaniji protiv Partizaija.

Rudar (Slovenija) ostvario je najubedljiviji trijumf, pošto su sa 7:0 savladali Tre Fjori iz San Marina.

U kasnijim terminima ekipa Rendžersa, na čijoj je klupi debitovao Stiven Džererd, pobedila je makedonski Škupi sa 2:0. Zanimljivo bilo je na meču između Širokog Brijega i Domžala, a na kraju bilo je 2:2.

OFK Titograd, nekadašnja Mladost iz Podgorice, odigrala je remi sa Toršavnom 0:0. Njihove komšije, fudbaleri Budućnosti, poraženi su pred domaćom publikom od Trenčina sa 2:0.

Pogledajte sve rezultate utakmica prvog kola kvalifikacija za LŠ koje su se igrale u četvrtak:

Pjunik – Vardar 1:0

Ventspils – Luftetari 5:0

Čikura – B. Jerusalim 0:0

Partizani – Maribor 0:1

Rudar – Tre Fjori 7:0

Balzan – Kešla 4:1

Gabala – Niderkorn 0:2

lves – Slavija Sofija 0:1

KuPS – Kopenhagen 0:1

Lahti – Hafnarfjordur 0:3

Levadija – Dandalk 0:1

Narva – Željezničar 0:2

Trakai – Irtiš Pavlodar 0:0

Liepaja – Haken 0:3

Anortosis – Lači 2:1

Konahs – Soligorska 1:3

Deri Siti – Dinamo Minsk 0:2

Ferencvaroš – Makabi Tel Aviv 1:1

Milsami – Slovan Bratislava 2:4

Nefči Baku – Ujpešt 3:1

Petrokub – Osijek 1:1

Štumbras – Apolon 1:0

CSKA Sofija – Riga 1:0

Toršavn – OFK Titograd 0:0

Gornik – Zarija 1:0

Rasing Luks. – Vitorul 0:2

Široki Brijeg – Domžale 2:2

Engordani – Kairat 0:3

Vestmanejar – Sarpsborg 0:4

Šamrok – AIK Stokholm 0:1

Rudar – Partizan 0:3

Budućnost – Trenčin 0:2

Kliftonvajl – Nordsjeland 0:1

Hibernijan – Runavik 6:1

Leh – Gandzasar 2:0

Rendžers – Škupi 2:0

Spartak Subotica – Kolerajn 1:1

Radnički Niš – Gzira 4:0

Dun. Streda – Din. Tbilisi 1:1

Stjernan – Kalju 3:0

Nastavak na B92...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.