LE: Nikolić i MOL eliminisani, Zrinjski izbacio Utreht

Izvor: B92, 01.Avg.2019, 21:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri MOL Fehervara nisu uspeli da se plasiraju u treće kolo kvalifikacija za Ligu Evrope, pošto su posle produžetka eliminisani od Vaduza.

Mađarska ekipa, koju s klupe predvodi Marko Nikolić, u prvom meču je slavila sa 1:0, dok je u revanš duelu u Lihtenštajnu posle 90 minuta gubila istim rezultatom.

Zbog toga se ušlo u produžetak u kojem je Vaduz postigao još jedan gol i time eliminisao Fehervar. Heroj Vaduza je Kulibali koji je u stotom minutu postigao >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << gol.

Pre toga je srpski fudbaler Milan Gajić iz penala savladao golmana MOL. Marko Šćepović odigrao je 83. minuta za goste iz Mađarske.

Fudbaleri Zrinjskog napravili su iznenađenje, pošto su posle produžetka savladali holandski Utreht. Heroj ekipe iz Bosne i Hercegovine je bivši mladi reprezentativac Srbije, Staniša Mandić, koji je u 111. minutu postigao odlučujući gol.

Zrinjski će u narednom kolu igrati protiv Malmea, koji je eliminisao Domžale.