Čanak ostaje u Litvaniji

Izvor: Mondo, 07.Jun.2019, 13:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Čanak ostaje u Litvaniji

Srpski trener i naredne sezone vodiće Lijetkabelis

Nenad Čanak je obavio odličan posao u ekipi Lijetkabelis, zbog čega su čelnici kluba odlučili da mu ponude novi ugovor.

Nekadašnji trener Partizana produžio je ugovor na još jednu sezonu, potvrdila je njegova menadžerska agencija.

Nour coach, Nenad Canak extended contract with Lithuanian club Lietkabelis for one more season! #BeoBasket

— Misko4Raznatovic (@MiskoRaznatovic) June 7, 2019
>> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << />
Čanak je preuzeo litvanski klub u novembru prošle godine i sa uspehom je okončao sezonu, uprkos problemima sa povredama u finišu.

Klub iz Panevežisa u Ligi šampiona nije uspeo da stigne do Top 16 faze, ali je izborio plasman u plej-of litvanskog šampionata, gde ga je u polufinalu zaustavio Žalgiris, koji je i osvojio titulu.

Čanak (43) je pre odlaska u Litvaniju i prihvatanja prvog trenerskog angažmana u inostranstvu, vodio Spartak iz Subotice i Partizan.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.