Izvor: Sportski Žurnal, 29.Nov.2011, 20:28 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bodiroga o Dudi: Postoji obostrana želja
Potpredsednik Košarkaškog saveza Srbije Dejan Bodiroga rekao je da postoji obostrana želja da se produži saradnja sa selektorom Dušanom Ivkovićem i da će uskoro biti razjašnjena situacija oko šefa stručnog štaba nacionalnog tima.
– Razgovarali smo sa Ivkovićem i još jednom izanalizirali učinak na Evropskom prvenstvu u Litvaniji. Postoji obostrana želja da on nastavi da radi u reprezentaciji Srbije. Ipak, ostalo je da se preciziraju >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << još neki detalji, a uskoro će sve biti razjašnjeno – rekao je Bodiroga za sajt KSS.
Bodiroga i predsednik KS Srbije Dragan Đilas u ponedeljak su bili u poseti Ivkoviću u Atini.
Selekcija Srbije je u septembru osvojila osmo mesto na EP, prošle godine je bila četvrta na prvenstvu sveta, dok je 2009. poražena u finalu kontinentalnog šampionata.
Pogledaj vesti o: Litvanija, Evropsko prvenstvo
Nastavak na Sportski Žurnal...









