TRIPOLI: Projektil pogodio rezidenciju ambasadora Srbije!

Izvor: Kurir, 28.Jul.2014, 10:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

TRIPOLI: Projektil pogodio rezidenciju ambasadora Srbije!

Projektil se zario u tanker za vodu od armiranog betona, koji se nalazi na krovu ovog objekta. Pričinjena je materijalna šteta i vidljivi su tragovi gelera, a u dvorištu komadi odlomljenog betona i crepova

TRIPOLI - Rezidencija ambasadora Srbije u Tripoliju Olivera Potežice pogođena je, u petak, projektilom, ali, osim materijalne štete, nije bilo >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << povređenih.

Projektil se zario u tanker za vodu od armiranog betona, koji se nalazi na krovu ovog objekta. Pričinjena je materijalna šteta i vidljivi su tragovi gelera, a u dvorištu komadi odlomljenog betona i crepova.

Prema nepotvrđenim informacijama, u zgradi se u vreme incidenta nalazio jedan radnik Ambasade Srbije, koji vodi računa o ovom objektu.

Svi službenici Ambasade Srbije su bezbedni i nastavljaju svakodnevne aktivnosti.

Libijski mediji su prenijeli izave građana, koji žive u blizini, da rezidencija ambasadora Srbije verovatno nije namerno gađana, jer je u to vreme nasumice ispaljen veći broj projektila iz pravca aerodromskog puta na druge delove grada.

(Politika)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.