Izvor: Radio Slobodna Evropa, 18.Sep.2011, 12:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Libija: O mestu boravka Gadafija samo spekulacije
Nove libijske vlasti nemaju informaciju o tome gde se nalazi svrgnuti libijski vođa Moamer Gadafi, a žestoke borbe oko Sirta i Bani Valida su podstakle spekulacije da bi mogao tamo da se nalazi, javio je AP.
Vojni portparol novih vlasti, pukovnik Ahmed Omar Bani, saopštio je da za sada ne raspolažu "nikakvom pouzdanom informacijom niti obaveštajnim podatkom" o tome gde se Gadafi nalazi.
Gadafi se nalazi u bekstvu od kako je Tripoli pao u ...
Pogledaj vesti o: Libija, Moamer Gadafi, Tripoli
Nastavak na Radio Slobodna Evropa...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Slobodna Evropa. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Slobodna Evropa. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









