Hadžibulić pojačava OFK Beograd

Izvor: Sportski Žurnal, 16.Jun.2014, 10:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hadžibulić pojačava OFK Beograd

Novi napadač OFK Beograda je Sead Hadžibulić, do zimus član niškog Radničkog. Čelni ljudi Romantičara, na inicijativu novoustoličenog sportskog direktora Ardijana Đokaja, danima su pregovarali sa iskusnim špicom, koji je konačno rekao „da”.
(FOTO: O. Ademovski)
Hadžibulić je u bogatoj karijeri branio boje, između ostalih, Novog Pazara, Javora, Jagodine, Hajduka iz Kule, Dinama, Apolonije… Član niškog superligaša bio je do decembra >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << 2013, kad mu se izjalovio transfer u Libiju, pa zbog administrativnih prepreka nije postojala mogućnost da potpiše za treći klub u sezoni.
Čelnici OFK Beograda vapili su za iskusnim pojedincima koji će biti okosnica među junošama koje su iznele veći deo tereta tokom prošle sezone.
– Zadovoljstvo mi je što smo postigli dogovor sa Hadžibulićem, jer nam je potreban napadač njegovog profila, visok i iskusan… Moj predlog je bio da počnemo pregovore sa njim, predsednik Zvezdan Terzić je dao zeleno svetlo i drago mi je što je Sead postao deo porodice OFK Beograda – objasnio je Ardijan Đokaj, sportski direktor superligaša sa Stare Karaburme.
Pogledaj vesti o: Libija,   Jagodina

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.