Izvor: Akter, 31.Okt.2013, 21:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Slika Ežene Delakroa pronađena u Beogradu
Slika vredna više od 600.000 evra, delo francuskog umetnika Ežena Delakroa, ukradena prošlog novembra iz galerije u centru Pariza, pronađena je u Beogradu i vraćena u Francusku, javio je Frans pres
Povezane vesti
Ukradena slika Ežena Delakroa pronađena u Beogradu
Izvor: NoviMagazin.rs, 31.Okt.2013
Slika vredna više od 600.000 evra, delo francuskog umetnika Ežena Delakroa, ukradena prošlog novembra iz galerije u centru Pariza, pronađena je u Beogradu i vraćena u Francusku, javio je Frans pres.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





