PLS - Zvezdina filijala ne da čelo tabele, het-trikom do nove pobede (video)

Izvor: Sportske.net, 15.Sep.2019, 23:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odigrana je većina utakmica devetog kola Prve lige Srbije.

Izuzev utakmice između Žarkova i Radničkog 1923 iz Kragujevca, koja se igra u ponedeljak od 16:30h, odigrani su svi ostali mečevi devetog kola PLS.

Danas su na programu bile tri utakmice, a ekipa Grafičara je na svom terenu savladala Radnički iz Pirota sa 3:1, uz het-trik raspoloženog Kukuličića.

Ovim trijumfom Zvezdina filijala se učvrstila na liderskoj poiciji, sa bodom više od Kabela.
Uspešan na svom terenu bio je i Novi Pazar, pod vođstvom novog trenera Darka Tešovića. Pazarci su danas savladali Zemun sa 2:1, dok je Dinamo iz Vranja kao gost savladao Kolubaru sa 1:0, golom Popovića u 40. minutu.

PLS, 9. kolo

Petak:

Sinđelić (Bg) – Smederevo 1:3 (Tomović 90 - N. Đorđević 51, Mirkov 54, 66. jedanaesterac)

Budućnost (D) – Kabel 0:1

Trajal – Bačka 0:2

Zlatibor – Metalac 1:0

Novi Pazar – Zemun 2:1 (Pejaković 38, Alivodić 68 - Adžibaba 56)

Grafičar – Radnički (P) 3:1 (Kukuličić 4, 25, 40 - Tolić 36)

Kolubara – Dinamo (V) 0:1 (N. Popović 40)