Želja pobedom završio jesenji deo sezone

Izvor: JužneVesti.com, 24.Nov.2014, 00:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Želja" pobedom završio jesenji deo sezone

Niški rukometaši savladali su poslednjeplasiranu Kolubaru rezultatom 31:28 (13:12) u poslednjem kolu jesenjeg dela Superlige nakon kojeg zauzima drugu poziciju na tabeli.

Železničar je do šeste pobede u sezoni došao u finišu meča.

U osmom minutu niški igrači su poveli sa 4:3, ali u narednih devet postigli su samo jedan gol, pa je u 22. minutu bilo 9:6 za Kolubaru.

Usledila je serija "Želje" 5:1 i na kraju poluvremena bilo je 13:12 za goste >> Pročitaj celu vest na sajtu JužneVesti.com << iz Niša.

U drugom poluvremenu Železničar je održavao prednost, ali je Kolubara preokrenula u 48. minutu (22:21).

Vodila se izjednačena borba do 57. minuta, a tada su niški igrači napravili seriju od 4:1 i osigurali pobedu.

U narednom kolu Železničar će ugostiti Jugović koji je pobedom u Kuršumliji obezbedio nezvaničnu titulu jesenjeg prvaka.

Nastavak na JužneVesti.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.