Izvor: Radio Dunav, 23.Nov.2014, 12:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

KREC BRŽI OD SIRENE!

Rukometaši su u okviru 11. kola Prve lige savladali Banatski Karlovac sa 29:28(12:11). Jedna od najlošijih partija plavo-belih u ovoj polusezoni, ništa nije funkcionisalo kako treba što iskusna ekipa iz Karlovca koristi i održava rezultatski priključak do poluvremena. U drugom delu igre domaćini kreću malo sigurnije i prave razliku od 4 gola prednosti, ali onda umor i utakmica sa Vojputem od utorka čine svoje te apatinci prave nekoliko grešaka i vraćaju karlovčane u rezultatski egal. >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Dunav << U poslednja dva minuta domaćini ulaze sa golom prednosti i dva igrača manje na terenu ali zahvaljujući Kljajiću i Draškoviću uspevaju da zadrže minimalnu prednost. Poslednji napad na pri rezultatu 28:28 imaju apatinci i odličnom kombinacijom Milojevic-Krec uspevaju da postignu pogodak koji im je obezbedio trijumf na ovom meču. Rukometaši su ovom pobedom završili jesenji deo takmičenja i nalaze se na drugoj poziciji na tabeli i sledi im pauza.