Tokio Hotel večeras u Beogradskoj areni

Izvor: Vesti-online.com, 28.Mar.2010, 07:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Tokio Hotel" večeras u "Beogradskoj areni"

Nemački tinejdžerski bend "Tokio Hotel" nastupiće večeras u "Beogradskoj areni", u okviru turneje "Velkom tu Humanoid siti" (Welcome to Humanoid City) na kojoj promovišu novi album "Humanoid".

"Tokio Hotel", koji čine braća blizanci Bil i Tom Kaulic (vokal i gitara), Georg Listing (bas gitara) i Gustav Šefer (bubnjevi), stekao je poslednjih godina status fenomena zbog velike popularnosti širom sveta, koju >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << su ostvarili sa samo četiri studijska albuma-dva na nemačkom i dva na engleskom jeziku.

Nastup u "Beogradskoj areni" biće njihov jedini koncert u regionu, a organizatori su najavili impresivni šou na bini u obliku podzemnog misterioznog grada iz budućnosti, što će biti dopunjeno atraktivnim i neobičnim kostimima članova grupe.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.