Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 26.Jun.2012, 16:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Svoje genitalije spremio za večeru
TOKIO -
Tokijska policija istražuje da li je muškarac koji je skuvao sopstvene genitalije i poslužio ih petorici mušterija počinio zločin, prenosi danas agencija AFP.
Mao Sugijama u martu je hirurškim putem uklonio svoj penis i testise i držao ih zamrznute dva meseca pre nego što ih je skuvao na javnom događaju u maju. Večera je plaćena 20.000 jena (250 dolara) po porciji.
Policija je otvorila istragu kada su zvaničnici tokijskog okruga >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << Suginami rekli da je reč o izlaganju opscenih predmeta.
"Mnogi stanovnici Suginamija osećaju se neugodno zbog celog slučaja", rekao je jedan od zvaničnika.
Sugijama, slikar koji sebe definiše kao "aseksualca" nije reagovao na izveštaje o istrazi. On je, međutim, u maju potvrdio da će organizovati večeru kako bi podigao svest o seksualnim manjinama i aseksualnim ljudima.
Pogledaj vesti o: Japan
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Policija istražuje čovjeka koji je gostima servirao vlastiti ud i testise
Izvor: Nezavisne Novine, 26.Jun.2012
TOKIO - Japanska policija istražuje da li je muškarac koji je skuhao vlastite odsječene genitalije i servirao ih gostima u restoranu počinio zločin, saopšteno je u utorak.
VIDEO: Sopstvene genitalije servirao gostima restorana
Izvor: Radio 021, 26.Jun.2012
Japanska policija istražuje da li je muškarac koji je skuvao vlastite odsečene genitalije i servirao ih gostima u restoranu, počinio zločin.






