Izvor: SrbijaNet.rs, 29.Okt.2010, 13:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Srpske odbojkašice startovale pobedom
Ženska odbojkaška reprezentacije Srbije startovala je pobedom na 16. prvenstvu sveta u Japanu pošto je jutros u prvom kolu A grupe u Tokiju savladla Kostariku sa 3:0 (25:15, 25:18, 25:14). Utakmica je odigrana u dvorani Jojogi pred 2.450 gledalaca, a
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaNet.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaNet.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










