Izvor: HotSport.rs, 19.Jan.2024, 19:57

ŠOK NA AZIJSKOM KUPU: Irak napravio ogromno iznenađenje pobedom protiv Japana!

Ovome se niko nije nadao Fudbalska reprezentacija Iraka napravila je zapanjujući podvig u drugom kolu Kupa Azije, pobedivši favorizovani Japan rezultatom 2:1. Junak utakmice bio je Ajmen Husein, čiji su dva gola u prvom poluvremenu bila ključna za trijumf iračke selekcije. Prvo je Husein zatresao mrežu u petom minutu, a zatim je još jednom bio ... Read more
The post ŠOK NA AZIJSKOM KUPU: Irak napravio ogromno iznenađenje pobedom protiv Japana! appeared first on Sportske vesti - HotSport.
Pogledaj vesti o: Japan