Izvor: B92, 20.Okt.2015, 09:57 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Raj za "Star Wars" fanove: Let sa Čubakom i stormtruperima
Avion Boing 787-9 Drimlajner JA873A, poznat i kao R2-D2 ANA Jet, izveo je u nedelju svoj prvi let od Hanede u Japanu do Vankuvera u Kanadi.
Ljubitelji franšize “Ratovi zvezda” sjatili su se u nedelju na aerodrom u Hanedi kako bi prisustvovali dugo očekivanom događaju – prvom letu aviona Boing 787-9 Drimlajner, obojenog prema kolorističkoj šemi robota R2-D2.
Osim u prepoznatljivoj dekoraciji na spoljašnjosti >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << aviona, putnici će u letu uživati odmarajući na tematskim jastucima i koristeći čaše i salvete sa likovima “Ratova zvezda”.
Obožavaoci koji iz brojnih razloga nisu moglu da se otisnu u ovu jedinstvenu avanturu, došli su da vide avion obučeni u kostime svojih omiljenih junaka.
Ova promotivna kampanja organizovana je povodom premijere najnovijeg nastavka "Ratovi zvezda: Buđenje sile", koji predstavlja najočekivanije filmsko izdanje u 2015. godini.
*











