Radioaktivnost 10 miliona puta veća!

Izvor: Mondo, 27.Mar.2011, 10:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Radioaktivnost 10 miliona puta veća!

Japanski zvaničnici saopštili su danas da je radioaktivnost iscurele vode u jednoj od jedinica oštećene nuklearne elektrane Fukušima Daići 10 miliona puta veći od normalne.

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Voda iz nuklearke 10 miliona puta radioaktivnija

Izvor: Vesti-online.com, 27.Mar.2011

Japanski zvaničnici saopštili su da je radioaktivnost iscurele vode u jednoj od jedinica oštećene nuklearne elektrane Fukušima Daići 10 miliona puta veći od normalne...Portparol tokijske kompanije "Elektroprivreda" (TEPCO) Takaši Kurita rekao je da je radioaktivnost iscurele voda iz Jedinice...

Nastavak na Vesti-online.com...

Radijacija dramatično povećana

Izvor: RTS, 27.Mar.2011

Radioaktivnost vode kod reaktora 2 oštećene nuklearke Fukušima 10 miliona puta veća od normalne. Radnici evakuisani. Takođe, u uzorcima morske veoma visoka koncentarcija radioaktivnog joda. Demonstranti u Tokiju traže gašenje nuklearki...Iz tokijske energetske kompanije "Tepko" saopšteno je da...

Nastavak na RTS...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.