Izvor: Deutsche Welle, 20.Okt.2011, 14:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Počela dekontaminacija grada Fukušime

Sedam meseci posle nuklearne katastrofe, u gradu Fukušimi počela je dekontaminacija. Mamutski projekat japanske vlade obuhvatiće 110.000 kuća u gradu, kao i ulice i javne površine.

Nastavak na Deutsche Welle...



Povezane vesti

POČELA DEKONTAMINACIJA GRADA FUKUŠIME

Izvor: Kurir, 20.Okt.2011

FUKUŠIMA - Sedam meseci posle nuklearne katastrofe, u gradu Fukušimi počela je dekontaminacija, a mamutski projekat japanske vlade obuhvatiće 110.000 kuća u gradu, kao i ulice i javne površine...Radnici u zaštitnim odelima čiste krovove, seku drveće i bagerima odnose površinski sloj zemlje....

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Deutsche Welle. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Deutsche Welle. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.