Izvor: Deutsche Welle, 20.Okt.2011, 14:16 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Počela dekontaminacija grada Fukušime
Sedam meseci posle nuklearne katastrofe, u gradu Fukušimi počela je dekontaminacija. Mamutski projekat japanske vlade obuhvatiće 110.000 kuća u gradu, kao i ulice i javne površine.
Povezane vesti
POČELA DEKONTAMINACIJA GRADA FUKUŠIME
Izvor: Kurir, 20.Okt.2011
FUKUŠIMA - Sedam meseci posle nuklearne katastrofe, u gradu Fukušimi počela je dekontaminacija, a mamutski projekat japanske vlade obuhvatiće 110.000 kuća u gradu, kao i ulice i javne površine...Radnici u zaštitnim odelima čiste krovove, seku drveće i bagerima odnose površinski sloj zemlje....
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Deutsche Welle. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Deutsche Welle. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





