Izvor: Deutsche Welle, 25.Okt.2011, 01:06 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Počela dekontaminacija grada Fukušime
Sedam meseci posle nuklearne katastrofe, u gradu Fukušimi počela je dekontaminacija. Mamutski projekat japanske vlade obuhvatiće 110.000 kuća u gradu, kao i ulice i javne površine.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Deutsche Welle. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Deutsche Welle. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.



