Odbojkašice lako protiv Alžira

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 18.Nov.2011, 09:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

TOKIO -

Odbojkašice Srbije pobedile su rano jutros Alžir sa 3:0 (25:19 25:14 25;18), u poslednjoj utakmici Svetskog kupa koji je održan u Japanu.

Srpske odbojkašice bile su bolje u sva tri seta u kojima su uspele da nadigraju Alžirke i posle 64 minuta igre stignu do ubedljive pobede što im je peti trijumf na takmičenju Svetskog kupa.

Srbija je zauzela sedmo mesto na Svetskom kupu i čekaće novu priliku da se kvalifikuje na Olimpijadu. Prva sledeće šansa biće na kontinentalnom kvalifikacionom turniru na proleće u Turskoj.
Pogledaj vesti o: Prva šansa

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...