Nuklearka Fukušima za sada miruje

Izvor: Mondo, 18.Mar.2011, 00:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nuklearka Fukušima za sada miruje

Stanje u japanskoj nuklearnoj centrali Fukušima 1, koja je teško oštećena prošlonedeljenim cunamijem, "relativno je stabilno" u odnosu na sredu "što je pozitivno", saopštila je Međunarodna agencija za atomsku energiju u Beču.

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

IAEA: Stabilnije stanje u Fukušimi

Izvor: B92, 18.Mar.2011

Beč -- Stanje u japanskoj nuklearnoj centrali "Fukušima 1" relativno je stabilna, kažu u Međunarodnoj agenciji za atomsku energiju (IAEA)...Centrala "Fukušima 1" teško je oštećena u prošlonedeljenim cunamijem. Kako tvrde u IAEA, situacija je "relativno stabilna" u odnosu na sredu "što je pozitivno"..."Situacija...

Nastavak na B92...

Situacija u japanskoj nuklearki i dalje ozbiljna

Izvor: SrbijaNet.rs, 18.Mar.2011

Situacija u nuklearnoj elektrani ''Fukušima Daići'' pogodjenoj zemljotresom i cunamijem je ozbiljna, ali se nije teško pogoršala, saopšteno je danas posle podne Medjunarodna agencija za atomsku energiju (IAEA). ''Situacija u elektrani Fukušima Daići ostaje veoma ozbiljna, ali nije bilo značajnog...

Nastavak na SrbijaNet.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.