Izvor: B92, 06.Jan.2011, 22:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kuda ćeš, bre, čoveče?! (video)
Maraton je na Univerzitetu Kokušikan u Japanu. Nacuki Terada, koji je na prvoj godini, trči veoma dobro i na 200 metara do cilja drži prvu poziciju.
Masa oduševljeno navija, ali Terada se odjednom potpuno 'gubi' i neshvatljivo skreće desno umesto da nastavi pravo ka cilju.
Uzalud je mladi Japanac besprekorno istrčao skoro ceo maraton, trka je izgubljena. Tužno za njega i njemu bliske, većini ostalih - smešno.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








