Izvor: gDestinacija.com, 05.Dec.2012, 18:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kako da se ne izblamirate na putovanju

Da li ste znali da je u Japanu nepristojno izduvati nos u maramicu? To nije sve. Mnoge zemlje u svetu imaju sasvim drugačiji bonton od onog na koji smo navikli. Pre nego što pođete na putovanje, potrudite se da naučite … Opširnije →
Pogledaj vesti o: Japan

Nastavak na gDestinacija.com...



Povezane vesti

Kako da se ne sramotite u drugim zemljama

Izvor: Radio 021, 05.Dec.2012

Mnoge zemlje u svetu imaju sasvim drugačiji bonton od onog na koji smo navikli. Pre nego što pođete na putovanje, potrudite se da naučite što je moguće više o kulturi naroda koji posećujete.

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta gDestinacija.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta gDestinacija.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.