Izvor: B92, 28.Nov.2017, 20:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Jedan tim " jedan cilj! Tokio 2020"
Kompanija Zlatiborac i Olimpijski komitet Srbije potpisali su Ugovor o sponzorstvu čime je ova kompanija ostala deo sponzorskog pula.
Na svečanoj ceremoniji ugovor su potpisali Božidar Maljković, predsednik Olimpijskog komiteta Srbije i Dušan Knežević, generalni direktor kompanije Zlatiborac.
"Zlatiborac kao zvanična hrana Olimpijskog tima Srbije želi da da svoj doprinos unapređenju imidža >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << srpskog sporta i Srbije u svetu, ali i razvoju mladih i perspektivnih sportista“, izjavio je generalni direktor kompanije Zlatiborac Dušan Knežević.
Ovoga puta, saradnja sa sobom donosi slogan "Jedan tim – jedan cilj! Tokio 2020“.
"Za sve kvalitetne stvari i rezultate u životu neophodan je kontinuitet. Posebno je u sportu neophodno imati kontinuitet kako bi se ostvarili vrhunski rezultati i kako bi uložen rad pokazao maksimalne efekte. Danas sam srećan što imam priliku da stavim potpis na produžetak jedne takve saradnje. Saradnje koja ima svoj kontinuitet već drugi olimpijski ciklus, saradnje koja je počela da daje svoje prave rezultate i saradnje koja će u narednom periodu davati još bolje rezultate“, izjavio je Maljković.









