Izvor: Beta OMS, 27.Sep.2017, 13:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Jazaki u Šapcu zvanično otvoren
U Šapcu je juče sa radom zvanično počela japanska fabrika Jazaki. Na svečanom otvaranju prisutnima su se obratili gradonačelnik Šapca Nebojša Zelenović, predsednik Repbulike Srbije Aleksandar Vučić, Šindji Jazaki, predsednik Jazaki korporacije, Bo Inge Anderson, predsednik Jazaki Europe, Djuići Takahara, ambasador Japana u Srbiji i dr Ingo Etišer, predstavnik kompanije Dailmler Trucks.Gradonačelnik Šapca Nebojša Zelenović poželeo je kompaniji Jazaki dobrodošlicu u privrednu porodicu grada Šapca."Otvaranje najveće grinfild investicije u zemlji je važan trenutak za sve nas, za ceo Šabac, ali i Srbiju. Nisu Japanci slučajno izabrali Šabac. Razlog za njihovu odluku je to što je ovo najbolje mesto za ...












