Jazaki u Šapcu zvanično otvoren

Izvor: Beta OMS, 27.Sep.2017, 13:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jazaki u Šapcu zvanično otvoren

U Šapcu je juče sa radom zvanično počela japanska fabrika Jazaki. Na svečanom otvaranju prisutnima su se obratili gradonačelnik Šapca Nebojša Zelenović, predsednik Repbulike Srbije Aleksandar Vučić,  Šindji Jazaki, predsednik Jazaki korporacije, Bo Inge Anderson, predsednik Jazaki Europe, Djuići Takahara, ambasador Japana u Srbiji i dr Ingo Etišer, predstavnik kompanije Dailmler Trucks.Gradonačelnik Šapca Nebojša Zelenović poželeo je kompaniji Jazaki dobrodošlicu u privrednu porodicu grada Šapca."Otvaranje najveće grinfild investicije u zemlji je važan trenutak za sve nas, za ceo Šabac, ali i Srbiju. Nisu Japanci slučajno izabrali Šabac. Razlog za njihovu odluku je to što je ovo najbolje mesto za ...

Nastavak na Beta OMS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta OMS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta OMS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.