Japanski avio-prevoznik poklanja 50.000 povratnih karata: Postoje samo tri uslova

Izvor: B92, 30.Dec.2019, 20:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Japanski avio-prevoznik poklanja 50.000 povratnih karata: Postoje samo tri uslova

Tokio -- Japan erlajns je objavio da poklanja 50.000 povratnih karata, ali ne očekujte da ćete besplatno posetiti Zemlju izlazećeg sunca.

Te karte su samo za letove između Tokija i Osake.

Namera je da se turisti koji dolaze u japansku prestonicu podstaknu da izađu iz tipičnih urbanih centara tokom posete toj zemlji.

"Japan je mnogo >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << više od blještavih svetala u urbanim centrima", kaže se u saopštenju Japan erlajnsa izdatom danas, koje prenosi Biznis insajder.

U saopštenju se dodaje da "posetioci mogu više da saznaju o fascinantnoj istoriji i kulturi Japana tako što će istražiti različite regione zemlje".

Skoro 2,5 miliona stranih gostiju posetilo je Japan samo u oktobru, a turistička industrija donela je zemlji oko 37 milijardi dolara.

Međutim, državna statistika pokazuje da turisti u velikoj većini posećuju region Kanto, gde se nalazi Tokio, kao i Kansaj gde su Osaka i Kjoto.

Manje, ruralne oblasti nisu u stanju da prihoduju od turizma, ali Japan erlajns bi ovom promotivnom akcijom da podstakne turiste da ih otkriju.

Postoje tri uslova za dobijanje karata. Vaš pasoš mora biti izdat u nekoj drugoj zemlji, ne u Japanu, ili morate imati trajno boravište izvan te zemlje; morate biti u Japanu između jula i septembra naredne godine; i imati karticu za sakupljanje nagradnih milja Japan erlajnsa.

Nastavak na B92...






Povezane vesti

Japan Airlines poklanja 50.000 povratnih karata - uz tri uslova

Izvor: Nezavisne Novine, 30.Dec.2019

TOKIO - Japan Airlines je objavio da poklanja 50.000 povratnih karata, ali ne očekujte da ćete besplatno posjetiti Zemlju izlazećeg sunca.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.