Japan sa igračem više pobedio Kolumbiju

Izvor: BKTV News, 19.Jun.2018, 16:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Japana savladali su Kolumbiju rezultatom 2:1 (1:1) u utakmici prvog kola H grupe na Mundijalu u Rusiji.

Ključni momenat meča bio je crveni karton u trećem minutu defanzivcu Kolumbije Karlosu Sančezu nakon što je rukom sprečio gol.

Japan je poveo tri minuta kasnije pogotkom Šinđija Kagave sa bele tačke, izejdnačio je Huan Kvintero u 39, da bi >> Pročitaj celu vest na sajtu BKTV News << prvu pobedu jednoj azijskoj ekipi protiv Južnomaerikanaca u istoriji Mundijala doneo Juja Osako u 73. minutu.

Od 17 sati u drugom meču grupe sastaju se Poljska - Senegal.

U petak će cela SRBIJA biti uz ORLOVE, a EVO i šta ONI imaju da poruče!

Nastavak na BKTV News...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BKTV News. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BKTV News. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.