Izvor: RTV Pink, 14.Apr.2011, 17:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Japan, ipak, na "Kopa Amerika"
. . . Reprezentacija Japana učestvovaće u julu kao gost na prvenstvu Južne Amerike (Kopa Amerika), saopštili su danas čelnici Fudbalskog saveza te zemlje, a preneo sajt Gol. .
Pogledaj vesti o: Japan
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTV Pink. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTV Pink. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.














