Japan dobija novog selektora

Izvor: S media, 12.Avg.2010, 18:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Japan dobija novog selektora

Trener Betisa Viktor Fernandes zameniće Takešija Okadu na mestu selektora Japana.

Japanski list Sports Nipon naveo je da će 49-godišnji Viktor Fernandes zameniti Okadu, koji je predvodio reprezentaciju Japana do osmine finala Svetskog prvenstva u Južnoj Africi.

Fernandes se, navodno, dogovorio sa Fudbalskim savezom Japana, posle razgovora sa tehničkim direktorom te organizacije Hiromijem Harom, prenosi Beta.

Španski stručnjak je u karijeri trenirao Saragosu, sa kojom je osvojio Kup kralja i Kup pobednika kupova, Seltu, Tenerife i Porto, sa kojim je trijumfovao u Interkontinentalnom kupu 2004. godine.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.