Izvor: Kurir, 20.Dec.2010, 18:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
JAPANSKI FUDALERI ZBOG NOVCA BOJKOTUJU REPREZENTACIJU
TOKIO - Najbolji fudbaleri Japana ističu da ubuduće neće igrati za nacionalni tim na prijateljskim zvaničnim utakmicama ukoliko za to ne budu plaćeni.
Udruženje profesionalnih fudbalera Japana obavestilo je nacionalnu federaciju da će odluka o bojkotu reprezentacije biti povučena samo ako honorari za igranje na prijateljskim utakmicama budu značajno uvećani.
- Odlučni smo u nameri da istrajemo i sigurno nećemo povući odluku dok se ne postigne dogovor- rekao >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << je izvršni direktor Asocijacije Tecuro Kijoka.
U Fudbalskoj federaciji Japana nisu želeli ništa da komentarišu, uz obrazloženje da je sada sve u rukama pravnika, koji treba da pronađu rešenje za spor.
I igranje za reprezentaciju košta!
Izvor: Mondo, 20.Dec.2010
Najbolji fudbaleri Japana saopštili su da ubuduće neće igrati za nacionalni tim na prijateljskim utakmicama, ukoliko za to ne budu plaćeni.
Japanski fudbaleri traže novac za igru u reprezentaciji
Izvor: Glas javnosti, 21.Dec.2010, 07:04
TOKIO - Najbolji fudbaleri Japana ističu da ubuduće neće igrati za nacionalni tim na prijateljskim zvaničnim utakmicama ukoliko za to ne budu plaćeni...Udruženje profesionalnih fudbalera Japana obavestilo je nacionalnu federaciju da će odluka o bojkotu reprezentacije biti povučena samo ako honorari...






