Izvor: B92, 31.Avg.2013, 12:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
GP: Poraz odbojkašica od Brazila
Srpske odbojkašice doživele su drugi poraz na završnom turniru Gran Prija u Saporou, u Japanu, pošto su izgubile od Brazila.
Naš tim je poražen sa 3:0, po setovima 27:25, 25:21, 25:22, posle jednog sata i 27 minuta igre.
Izabranice Zorana Terzića su uprkos porazu ostale na trećem mestu, iza Brazila i Kine, koji će u nedelju odlučiti o pobedniku Gran Prija.
Na završnom turniru, srpske odbojkašice su pobedile Sjedinjene Države i Japan, dok su izgubile i od Kine. Poslednji meč u Saporou naš tim igra u nedelju od 6.30 po našem vremenu, a protivnik će mu biti Italija.
Uskoro opširnije...
Pogledaj vesti o: Japan
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.



















