Mrkaić doneo Voši novu pobedu!

Izvor: Sportske.net, 05.Dec.2020, 17:01

Super liga Srbije se nastavila, a ekipa Vojvodine je uspela da savlada Mačvu.

Nastavila je Vojvodina sa dobrim igrama ove sezone.

Uspela je u meču 17. kola Super lige da savlada Mačvu koja će imati dosta problema do kraja sezone da izbori željeni opstanak. Bilo je 1:0 (1:0).

Igrao se 32. minut kada je Vojvodina stigla do jedinog gola na ovom meču, Drinčić je izveo korner, Mrkaić najbolje >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << skočio u kaznenom prostoru i poslao loptu u mrežu za 1:0.

Isti igrač je mogao da duplira prednost pred sam kraj prvog poluvremena kada je sa par metara propustio veliku šansu.

Na drugoj strani Mačva je imala šansu preko Mijailovića kada je Vukliš dokazao da se radi o dobrom golmanu.

Vojvodina: Vukliš – Andrić, Đurić, Devetak, Đorđević – Drinčić, Stojković – Zukić, Čović, Gemović – Mrkaić (od 64. Mladenović).

Mačva: Gordić – Ivić, Obrovac, Ortiz, Marković (od 72. Pejović) – Dabić, Mijailović, Zukanović (od 79. Đoković), Ristivojević – Knežević, Božić (od 46. Mihajlović).