Izvor: RTS, 04.Dec.2020, 21:44

Napredak otvorio kolo pobedom nad Voždovcem

Fudbaleri Napretka savladali su u Kruševcu ekipu Voždovca sa 3:1 u prvom meču 17. kola Superlige Srbije.
Domaćin je do pobede došao nakon preokreta i sa dva brza gola u samom finišu susreta.

Voždovac je poveo golom Pantovića u 18. minutu meča, da bi Napredak izjednačio preko Marinkovića u 30. minutu.
Dugo je na semaforu stajalo 1:1, da bi u poslednjih desetak minuta domaćin postigao dva gola i osigurao pobedu.
Preokret je >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << doneo Melunović sa dva pogotka, u 81. minutu sa bele tačke, a potom i u nadoknadi vremena.
Napredak je ostvario četvrtu pobedu ove sezone i sa 16 bodova zauzima 16. poziciju na tabeli.
Voždovac je poražen šesti put i nalazi se na sedmom mestu na tabeli sa 27 bodova.