Dačić i Jurić razgovarali o unapređenju bezbednosti dece u Srbiji

Izvor: Beta Video, 21.Jun.2024, 17:40

Dačić i Jurić razgovarali o unapređenju bezbednosti dece u Srbiji

BEOGRAD - Ministar unutrašnjih poslova Sbije Ivica Dačić je danas s predsednikom Centra za nestalu i zlostavljanu decu Igorom Jurićem razgovarao o unapređenju bezbednosti dece i borbi protiv porodičnog i internet nasilja. (pokrivalice) Beta/MUP

Kliknite na sliku da bi video krenuo.

Realizovano uz pomoć www.beta-video.tv


Pogledaj vesti o: Ivica Dačić

Nastavak na Beta Video...






Povezane vesti

Dačić: Povici "Ubij Srbina" stvar mržnje prema Srbima u Hrvatskoj i Albaniji

Izvor: Nezavisne Novine, 22.Jun.2024, 16:21

BEOGRAD - Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić rekao je danas da je skandiranje "Ubij Srbina" koje je moglo da se čuje tokom utakmice Hrvatska - Albanija na Evrospkom prvenstvu u fudbalu u Njemačkoj "stvar opšte mržnje prema Srbima koja postoji u tim zemljama".

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta Video. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta Video. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.