
Izvor: NoviMagazin.rs, 05.Jun.2025, 22:08
Dačić: Uhapšeno 11 osoba zbog napada u Studentskom gradu
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je policija uhapsila do sada 11 liosoba zbog učešća u grupi koja je noćas napala Miloša Pavlovića i njegove kolege u Studentskom gradu u Novom Beogradu, kao i da će se, bez obzira na pritiske na policiju, sa hapšenjem nastaviti.
Pogledaj vesti o: Ivica Dačić
"UHAPSILI SMO 14 OSOBA, ALI BIĆE IH JOŠ!" Oglasio se Dačić posle napada na studenta Miloša Pavlovića: Imamo snimke, sve su isplanirali!
Izvor: Blic, 05.Jun.2025
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je večeras da je policija uhapsila do sada 11 lica zbog učešća u grupi koja je sinoć napala studenta Miloša Pavlovića i njegove kolege, koji su studenti koji žele da uče, u Studentskom gradu na Novom Beogradu.
Dačić: Uhapšeno 11 osoba zbog napada u Studentskom gradu, istraga u toku
Izvor: Danas, 05.Jun.2025
Ministar unutrašnjih poslova i potpredsednik Vlade Republike Srbije Ivica Dačić saopštio je danas da je policija uhapsila 11 osoba osumnjičenih za učešće u grupi koja je tokom noći izvršila napad na Miloša Pavlovića i njegove kolege u Studentskom gradu na Novom Beogradu.