Dačić: Normalno da podržavam Tadića

Izvor: S media, 15.Maj.2012, 13:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dačić: Normalno da podržavam Tadića

Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je danas da na izborima nikome nije odneo glasove i da je normalno da SPS podržava predsedničkog kandidata Demokratske stranke Borisa Tadića jer sa tom strankom ima dogovor o formiranju nove vlade.

Ko će biti bolji u TV duelu? (ANKETA)

S media istražuje: Građani veruju u krađu na izborima!

Nikolić: >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << Veliki je greh ostaviti državu u Tadićevim rukama!

"Ja sam rekao i ponavljam da oni Srbiju ne mogu da podele na dva dela. Imali su ovog puta više glasova, a normalno je da podržavam Borisa Tadića, jer sa njim smo postigli dogovor o formiranju vlade", rekao je Dačić.

Dačić je rekao da na izborima nikome nije odneo glasove.

"Nisam nikome odneo glasove. To su moji glasovi. Nisam se borio ni za Tadića ni za (Tomislava) Nikolića, nego za koaliciju SPS-PUPS-JS i moj cilj je da pobedim i jedne i na druge i na dobrom smo putu da to uradimo", rekao je Dačić novinarima u Palati Srbija.

Dačić je odrečno odgovorio na pitanje da li je on Tadićev "trojanski konj" koji je uzeo glasove nezadovoljnih, a onda ih odneo DS-u da bi sa njom nastavio da vlada.

"Moj cilj je na ovim izborima bio, i dalje jeste, da pobedimo i jedne i druge i da pokažem da ne postoje samo dve Srbije", rekao je Dačić u Palati "Srbija", nakon susreta sa ruskim generalima.

On je istakao je SPS, bez obzira što podržava Tadića u drugom krugu predsedničkih izbora, osvajanjem 15 odsto na parlamentarnim izborima ostvario duplo bolji rezultat nego 2008. godine.

(Agencije)

Foto: Beta
Pogledaj vesti o: Ivica Dačić

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.