Izvor: 24sedam.rs, 10.Mar.2023, 15:36

Da li je Ranko Eskobar na Mikonosu bio samo zbog odmora ili nečeg drugog? Na ostrvo stigao sa lažnim pasošem! Juče izrešetan u Rušnju

Radošević je ubijen u kafiću na benzinskoj pumpi dok je pio kafu
Pogledaj vesti o: Grčka

Nastavak na 24sedam.rs...






Povezane vesti

UBIJENI ESKOBAR IMAO "POSLOVE" NA MIKONOSU Sa falsifikovanim pasošem na tuđe ime, letovao u društvu POZNATE PEVAČICE

Izvor: Blic, 10.Mar.2023

Ranko Radošević, zvani Ranko Eskobar, koji je juče ubijen na benzinskoj pumpi u Rušnju, letos je boravio na ostvru Mikonos i to u društvu poznate grčke pevačice, objavio je portal edolio5. Kako navode, Ranko Eskobar je u Grčku doputovao sa falsifikovanim pasošem na tuđe ime.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 24sedam.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 24sedam.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.